Od 1990 roku dostarczamy ciepło do Waszych domów

Produkty wysokiej jakości, systemy z fabryki Samsung i LG oraz prawie trzy dekady doświadczenia. Naszą misją jest praca nad energooszczędnymi i sprzyjającymi środowisku systemami grzewczymi, które będą maksymalnie wygodne w użyciu przez naszych klientów.
Mamy jasny cel –  dostarczać ogrzewać poprzez tworzenie przyjaznych dla środowiska i zdrowia systemów grzewczych.

Wyłączny dystrybutor produktów BVF Heating w Polsce:

Ekointegrator Sp. z o.o.

ul. Truskawkowa 3, 61-306 Poznań

KRS: 0000460953, NIP: 9721243909, REGON 302420671

BVF Logo
CALEO logo
0
lat doświadczenia
0
zadowolonych klientów każdego roku
0
zrealizowanych instalacji każdego roku

Tworzymy systemy grzewcze

Eksperci i inżynierowie BVF-CALEO badają związek między parametrami energetycznymi budynku, a elementami systemu grzewczego. Kontaktując się z naszym biurem sprzedaży mogą otrzymać Państwo szczegółowe informacje na temat działania, konstrukcji i szacowanych kosztów systemów grzewczych. Dodatkowo chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące wytwarzania energii do zasilenia Twojego systemu grzewczego oraz dopasujemy wydajność systemu grzewczego do Państwa potrzeb.

Nasze zespoły zajmujące się projektami i konstrukcjami są szkolone według najwyższych standardów, dzięki czemu zapewniają wszystkim klientom krótkie terminy realizacji, od projektu do wykonania.

Użyteczne innowacje

Wspieramy długoterminowy potencjał energii odnawialnej. Projektujemy nasze produkty i systemy tak, aby były przyjazne środowisku i tworzyły niezależne energetycznie systemy grzewcze. Nasze rozwiązania w dziedzinie kontroli ogrzewania pozwala na osiągnięcie komfortu użytkowania budynku i oszczędność energii na poziomie wyższym niż kiedykolwiek wcześniej.

Naszym celem jest zapewnienie klientom oraz partnerom najwyższego poziomu technologii i jakości.

Środowisko i równowaga

Standardy budownictwa sprawiają, że technologia nieustannie się zmienia i rozwija. Innowacje mają również miejsce w technologii systemów grzewczych, biorąc pod uwagę zrównoważony rozwój w przyszłości, mniejsze zużycie energii oraz zmniejszenie obciążenia środowiska, a także świadome budownictwo ekologiczne i zerwanie z tradycyjnymi rozwiązaniami zanieczyszczającymi środowisko. Wykorzystanie źródeł energii odnawialnej i uniezależnienie się od cen energii to nasz wspólny cel na całym świecie.

Systemy i produkty BVF-CALEO mogą być łączone ze źródłami energii odnawialnej. Instalację funkcjonującą w oparciu o Twój własny, ekologicznie wyprodukowany prąd możesz zakupić w tej samej cenie co standardową instalację grzewczą opartą o gaz.

Jakość i certyfikaty

Dlaczego okres gwarancji produktów BVF-CALEO jest tak długi?
Folie Caleo objęte są rozszerzoną, 15-letnią gwarancją. Maty grzewcze BVF objęte są gwarancją 10-letnią, a żywotność systemów to ponad 50 lat niczym nie zakłóconej pracy. Wydłużenie okresów gwarancyjnych  było możliwe dzięki bardzo małej liczbie reklamacji naszych produktów w ciągu naszej 30-letniej historii.
Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i norm. Fabryki produkcyjne działają według najwyższych norm jakości, zgodnie ze standardami ISO 9001, przy użyciu najnowszych materiałów. Nasze produkty posiadają również wszystkie niezbędne certyfikaty UE.