KONTROLA STREFOWA

Termostat WiFi Heato zapewnia wspólną kontrolę od 1 do 10 obwodów grzewczych lub pomieszczeń oraz zapewnia zdalny dostęp przez Internet do wszystkich rodzajów systemów grzewczych na podczerwień i elektrycznych.

ŁATWE UDOSTĘPNIANIE

Podział na każdy z pomieszczeń. Indywidualny identyfikator wbudowany w aplikację MyBVF i czytnik kodów QR zapewnia szybki dostęp dla każdego użytkownika, bez potrzeby konfiguracji sieci

OSZCZĘDZANIE ENERGII

Każdy pokój może mieć własne zdjęcie i nazwę w interfejsie użytkownika. Bieżącą temperatura może być śledzona a poziom komfortu można regulować w czasie rzeczywistym.

TERMOSTAT WIFI BVF HEATO9

Przejmij kontrolę

Ten inteligentny termostat to szybkie i opłacalne rozwiązanie do zdalnego sterowania elektrycznymi systemami grzewczymi. Sama jednostka termostatu WiFi Heato9 działa jako programowalny termostat pokojowy, jednak po dodaniu BVF Heato Box staje się inteligentnym urządzeniem. Dzięki naszemu specjalnemu rozwiązaniu do odpowietrzania czujników zmierzona temperatura stała się bardziej precyzyjna niż kiedykolwiek.

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE W BUDYNKU

Od 1 do 10 termostatów

Bezprzewodowe rozwiązanie, które można w przyszłości rozszerzyć. Jeśli nie chcesz ustanawiać inteligentnego sterowania podczas instalacji systemu grzewczego, możesz dodać go w dowolnym momencie w przyszłości.

Termostat WiFi Heato jest stabilniejszy, szybszy i tańszy niż wcześniej. W przeciwieństwie do tradycyjnych termostatów Wi-Fi, nasze urządzenia nie wymagają indywidualnego adresu IP w sieci wewnętrznej, dlatego nie zużywają wydajności routera – komunikują się za pośrednictwem częstotliwości radiowej w budynku, który jest bardziej stabilny niż Wi-Fi.

Co się stanie, jeśli nie będzie połączenia z Internetem? We wszystkich przypadkach termostaty Wi-Fi BVF Heato9 nadal działają w trybie zgodnie z ostatnio wydanym poleceniem, a ustawioną temperaturę można ręcznie ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Gdy połączenie internetowe zostanie przywrócone, urządzenia ponownie automatycznie się z nim połączą.

BVF Heato Wifi box

Termostat Wi-Fi drugiej generacji

 • USER-FRIENDLY

  Easily operable, without unnecessary functions. Well designed user interface, and regular updates from your app store.

 • QUICK SET-UP

  The BVF server allows extremely quick and real-time settings; you no longer have to wait for response SMS messages, like in the case of GSM modules.

 • STANDBY MODE

  It can be easily switched on or off, even through the application, but the temperature data can be traced at any time.

 • PROGRAMMABLE

  The device is easily programmable on a graphic display, on a daily and weekly basis. Up to 4 different time cycles can be set for one day.

 • EASY SHARE

  The complete system or certain rooms can be partitioned by means of a QR code. From one phone to another.

 • 3 DIFFERENT MODES

  Comfort, Energy saving and Program modes are available through the user interface and within the device as well.

 • PRZYJAZNY UŻYTKOWNIKOWI

  Łatwy w obsłudze, bez zbędnych funkcji. Dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika i regularne aktualizacje z Twojego sklepu z aplikacjami.

 • SZYBKI W USTAWIENIU

  Serwer BVF pozwala na bardzo szybkie zmiany w ustawieniach w czasie rzeczywistym. Nie musisz już czekać na odpowiedź SMS-em, jak w przypadku modułów GSM.

 • TRYB CZUWANIA

  Można go łatwo włączyć lub wyłączyć, nawet w aplikacji, ale dane temperaturowe można śledzić w dowolnym momencie.

My BVF application 2.0
 • PROGRAMOWALNY

  Urządzenie można łatwo zaprogramować na wyświetlaczu graficznym, na cykl codzienny i cotygodniowy. Dla jednego dnia można ustawić do 4 różnych cykli czasowych.

 • ŁATWE UDOSTĘPNIANIE

  Cały system lub niektóre pokoje można podzielić za pomocą kodu QR. Z jednego telefonu do drugiego.

 • 3 RÓŻNE TRYBY

  Tryby Komfort, Oszczędność energii i Program są dostępne poprzez interfejs użytkownika oraz w urządzeniu.

Aplikacja dostępna w App Store oraz Google Play

MyBVF
Google Play
App Store
Google Play
App Store

Jak to działa?

PODŁĄCZANIE TERMOSTATU

Zainstaluj termostat WiFi BVF Heato8 zgodnie z danym systemem grzewczym, postępując zgodnie ze wskazówkami przed-montażowymi.

PODŁĄCZANIE HEATO BOX

Podłącz BVF Heato Box do routera. Kabel USB + dostarczony kabel sieciowy (RJ45). Następnie nawiązywane jest połączenie z serwerem BVF.

POBIERZ APLIKACJĘ

Poszukaj najnowszej wersji aplikacji MyBVF w sklepie Google Play i Appstore.

PAROWANIE Z HEATOBOX

Sparuj urządzenie z aplikację mobilną, naciskając przycisk SMART i wprowadzając hasło sieciowe.

POŁĄCZENIE RF

Podłącz termostaty do urządzenia BVF Heato, naciskając przycisk SMART, zgodnie z wytycznymi (ok. 1 minuta / termostat). Gotowe.
Heato wifi connection